Bartosz Świerad: Grunwald dobrze wygląda w obronie

Czas na derby Wielkopolski, w których wągrowiecka Nielba na własnym parkiecie podejmie Grunwald Poznań. Będzie to spotkanie opatrzone dużą dawką emocji, jak na derby przystało. W Poznaniu lepsi byli Nielbiści, którzy wygrali jednym golem. 

Po ostatniej porażce z Pomezanią Malbork atmosfera w drużynie z Wągrowca jest bardzo dobra. Lider rozgrywek jest przygotowany do sobotniego spotkania, do którego przystąpi w możliwie najmocniejszym zestawieniu, zabraknie jedynie kontuzjowanego Miłosza Adamskiego. Obrotowy MKS-u jest już po zabiegu operacyjnym.

„Przygotowania do meczu przebiegły standardowo, to znaczy analizowaliśmy mocne i słabe strony Grunwaldu. Skupiliśmy się także na naszej grze i ustawieniach, z jakich będziemy korzystać. Jesteśmy dobrze przygotowani”, przyznał w piątek Bartosz Świerad.

Szkoleniowiec wągrowczan krótko wypowiedział się na temat swojego jutrzejszego rywala z Poznania.

„Grunwald to solidny ligowy zespół, dobrze wygląda w obronie i posiada kilku ciekawy zawodników, którzy potrafią być groźni w ataku”.

„Nastawiamy się, więc na walkę i porządne granie. Musimy być odpowiednio skoncentrowani i zagrać na dobrym poziomie”, zakończył rozgrywający Nielby.

Fot. wagrowiec.eu

 

Dodaj komentarz