Bartosz Świerad: Nie był to wybitny mecz

W minioną sobotę do Wągrowca na spotkanie z Nielbą przyjechała drużyna Tytani Wejherowo. Mecz, który dostarczył kibicom dużą dawkę emocji zakończył się zwycięstwem gospodarzy. 

Po spotkaniu kilka miłych słów w kierunku zespołu beniaminka wypowiedział trener Nielby, Bartosz Świerad – Drużyna z Wejherowa, to ciekawy zespół, posiada w swoich szeregach kilku fajnych zawodników. Postawili się w sobotnim meczu i za to należy ich pochwalić.

Jeśli chodzi natomiast o grę swojego zespołu, to trener Świerad nie mógł być do końca zadowolony – To nie był wybitny mecz. Łatwo wypracowane sytuacje równie łatwo marnowaliśmy Zebraliśmy zbyt mało piłek po udanych interwencjach bramkarzy, czy udanych akcjach zespołu w defensywie. Na pewno bardzo cieszy mnie postawa młodych zawodników, którzy coraz pewniej czują się na parkiecie i zdobywają kolejne doświadczenia.

Kibice oglądający ten weekendowy pojedynek mogli być zaskoczeni zmianami w składzie zespołu gospodarzy. Przypomnijmy, że na parkiecie nie pojawili się Marek Boneczko, Mateusz Pacała, a poza kadrą na to starcie znalazł się Dariusz Widziński.

Czy takie były właśnie założenia sztabu trenerskiego na tę konfrontację? – Zmiany w składzie na ten mecz były założeniem przedmeczowym. Myślę, że to niezaskoczenie. Mamy na pozycji po dwóch równorzędnych zawodników i mogliśmy sobie pozwolić na rotację składem.

Teraz nasz zespół zagra w Elblągu, gdzie zmierzy się z KS Meble Wójcik. Ten mecz w sobotę o godzinie 13:30!

Fot. wagrowiec.eu

Dodaj komentarz