Bartosz Świerad pozostaje na ławce trenerskiej Nielby Wągrowiec

Po spadku z PGNIG Superligi w Wągrowcu trwają prace nad ustabilizowaniem spraw finansowo – organizacyjnych, jak również, jeśli chodzi o skład pierwszoligowych szczypiornistów.

W nadchodzącym sezonie 2017/18 na stanowisku pierwszego trenera Żółto-czarnych pozostanie Bartosz Świerad. Ten doświadczony rozgrywający jeszcze w poprzednim sezonie łączył czynną grę z prowadzeniem zespołu z wysokości ławki rezerwowych.

W drużynie mają nastąpić pewne zmiany, o czym w rozmowie zapewnił trener Świerad. Dalsze szczegóły mają być znane w najbliższych dniach.

1 komentarz do “Bartosz Świerad pozostaje na ławce trenerskiej Nielby Wągrowiec”

  1. Mam nadzieje że Nielba nie zrezygnuje z obranej drogi-budowania zespołu z własnych wychowanków.W swoich komentarzach opisywałem dobre i złe strony ,sprowadzania zawodników z innych klubów i to za duże pieniądze.Czekam na jakie zmiany zdecyduje się klub.Na nowy sezon życzę drużynie ażeby jak najlepiej się przygotowała do rozgrywek,ażeby omijały ją kontuzje oraz b.dobrych meczów w całym turnieju.Mam nadzieje że niedługo doczekamy się ponownie ekstraklasy w Wągrowcu.Zarządowi,klubowi,trenerom a przede wszystkim zawodnikom życzę dużo zdrowia i powodzenia.Wierny kibic nielby ze SŁubic.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz