Bartosz Świerad: Radzi sobie bardzo dobrze

Po pauzie do rywalizacji w I lidze powracają szczypiorniści Nielby. Wągrowczanie w sobotę we własnej hali zagrają z MKS Grudziądz – aktualnym liderem rozgrywek w grupie A. Gospodarze do tego meczu przystąpią po zwycięstwie nad Sokołem Kościerzyna.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w samej drużynie, czy nasi zawodnicy są zdrowi i przygotowani na ten pojedynek? Pytamy szkoleniowca Żółto-czarnych – Bartosza Świerada.

„Zespół trenuje w komplecie, także na jutrzejszy mecz wszyscy zawodnicy powinni być gotowi. Są jeszcze drobne mikro urazy, ale nie powinny przeszkodzić w jutrzejszym spotkaniu z zespołem z Grudziądza”, przyznaje trener drużyny Nielby.

MKS Grudziądz – to zespół beniaminka tylko z nazwy?

„Mimo, że to beniaminek radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Mają w swoich szeregach kilku ciekawych graczy oraz doświadczonych zawodników, i to właśnie na tych będziemy musieli zwrócić szczególną uwagę” – zauważa w swoim komentarzu rozgrywający z Wągrowca.

Przypominamy, że sobotni pojedynek w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się bez udziału publiczności. Kibice będą mogli obejrzeć to starcie za pośrednictwem internetu. Klub we współpracy z Portalem WRC przygotuje video transmisję na żywo.

Bezpośredni link do transmisji: https://www.youtube.com/watch?v=Hh4gcdWGaF8

Fot. Kurier Kaszubski.

Dodaj komentarz