Bez Miłosza Adamskiego w Żukowie. Nielba walczy o wygraną

Wągrowieccy szczypiorniści rozegrają drugi z rzędu mecz wyjazdowy. W najbliższą sobotę MKS czeka wyjazd do Żukowa na spotkanie z miejscowym SPR GKS. W składzie gości na ten pojedynek zabraknie Miłosza Adamskiego. 

Żółto-czarni do meczu z żukowianami przystąpią po porażce ze Stalą Gorzów, jednak w szeregach wągrowczan jest pełna mobilizacja do tego, aby w sobotę zdobyć komplet trzech punktów.

„Przepracowaliśmy solidnie ten tydzień. Przygotowaliśmy się pod zespół z Żukowa – widać, że chłopaki są zmotywowani przed tym meczem i liczę, że w  sobotę pokażą to na boisku. Musimy być od początku skoncentrowani i zagrać na swoim dobrym poziomie, bo zespół z  Żukowa to młody, ambitny i groźny zespół, który dobrze sobie radzi w tym sezonie”, przyznał w rozmowie Bartosz Świerad – szkoleniowiec Nielby.

Z drużyną Nielby na mecz nie pojedzie Miłosz Adamski, który jest chory. – Nie będzie w składzie Miłosza Adamskiego, który zmaga się z grypą. Reszta zawodników jest zdrowa i gotowa do gry, zakończył trener Świerad.

Konfrontacja rozpocznie się w sobotę o godzinie 19:30.

Fot. Foto-Sport.pl

Dodaj komentarz