Czas rozmów działaczy Nielby Wągrowiec

Intensywne dni przed działaczami Nielby Wągrowiec. Włodarze naszego klubu pracują nad tym, aby jak najlepiej przygotować drużynę szczypiornistów do startu w rozgrywkach PGNiG Superligi Mężczyzn od sezonu 2018/19. 

Przed przedstawicielami Nielby okres ostatecznych rozmów z Miastem na temat wsparcia finansowego klubu w nowym sezonie rozgrywkowym.

Oby Miasto, tak jak szczypiorniści stanęło na wysokości zadania. Nielba jako drużyna była ewenementem w lidze, grając swoimi wychowankami, potrafiła osiągnąć tak niebywały sukces, jakim jest zwycięstwo w I lidze. Zespół prowadzili grający trenerzy – Bartosz Świerad i Bartosz Witkowski.

Fot. wagrowiec.eu

1 komentarz do “Czas rozmów działaczy Nielby Wągrowiec”

  1. Parę lat temu pisałem że nie ma sensu sprowadzać zawodników z innych klubów itd.Pisałem również że nielba ma tylu młodych bardzo uzdolnionych piłkarzy że kwestią czasu będzie kiedy będą efekty.Jestem przekonany że pieniądze które miały być przeznaczone na starych wyżeraczy z zewnątrz zostały w klubie itd.Są efekty.Nie należy teraz tego zmarnować.Gratuluję Nielbie awansu i czekam na najnowsze wieści z klubu.Wszystkich gorąco pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku.Wierny kibic NIELBY.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz