Dawid Tepper: Dla nas każdy mecz jest priorytetem

Jeszcze w trakcie trwania sezonu włodarze sekcji piłki ręcznej MKS Nielba Wągrowiec postanowili wzmocnić skład pierwszoligowych szczypiornistów. Do zespołu dołączył Dawid Tepper, który dotychczas występował w Sparcie Oborniki. 

Przed piątkowym treningiem postanowiliśmy przepytać rosłego obrotowego między innymi, jak przebiegła aklimatyzacja w nowej drużynie. Nie zabrakło również tematu o końcówce zasadniczej części sezonu w pierwszej lidze.

Chłopaki z Wągrowca bardzo miło mnie przyjęli. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Wiadomo, że ze wszystkim potrzeba troszkę czasu, aby przyswoić wszystkie zagrywki, by zrozumieć się w obronie i ataku. Uważam, że atmosfera jest bardzo w porządku – ujawnił obrotowy MKS-u.

Przed zespołem z Wielkopolski decydująca faza sezonu zasadniczego w I lidze. Nielba ustawiła się w bardzo dobrej sytuacji, ponieważ ma aż sześć punktów przewagi nad Sokołem Kościerzyna i Stalą Gorzów. Wągrowczanie są na dobrej drodze, aby móc zagrać w turnieju barażowym o grę w PGNiG Superlidze Mężczyzn. Czy ta sytuacja w tabeli, jakoś wpłynie na grę zespołu w tych końcowych spotkaniach?

Nielba jest takim zespołem, który zawsze gra o najwyższe cele, więc u nas nie będzie żadnego odpuszczania, bo każdy mecz jest dla nas priorytetem – zakończył Dawid Tepper.

Fot. Anna Dembińska

 

Dodaj komentarz