Łukasz Hoffmann już po operacji

W ubiegłym tygodniu Nielba Wągrowiec uczestniczyła w towarzyskim turnieju „Szczypiorno Cup”, niestety pechowo udział w zawodach zakończył Paweł Gąsiorek.

Wychowanek klubu w trakcie spotkania z Azotami Puławy doznał skręcenia stawu skokowego, co wykluczyło go z pojedynku z Sandra Spa Pogonią Szczecin. Przed zawodnikiem krótki okres rehabilitacji, po której powróci do treningów na lżejszym obciążeniu.

Gąsiorek to nie jedyny z wągrowczan, który zmaga się z urazem. Od początku okresu treningowego z drużyną nie przygotowuje się Łukasz Hoffmann. U środkowego rozgrywającego sprawa wygląda zdecydowanie bardziej poważnie.

– W lipcu rozpocząłem leczenie w Chodzieży, które polegało na usunięciu kostniaka. Operacja przebiegła pomyślnie. Aktualnie rozpocząłem rehabilitację pod okiem Pana Andrzeja Gąsiorka. Za dwa tygodnie udaje się na wizytę kontrolną do specjalisty i myślę, że wtedy określimy termin mojego powrotu – wyjaśnił rozgrywający.

Szczypiornista przyznał ponadto, że myślami cały czas jest przy drużynie, mając nadzieję, że powróci do zespołu, jak najszybciej.

Dodaj komentarz