Nielba bez wsparcia od sponsorów!

28 czerwca br. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze członków klubu Nielba Wągrowiec. Zapadła decyzja, że sponsorzy rezygnują z finansowania klubu.

Na spotkaniu przeanalizowano obecną sytuację drużyny piłkarzy ręcznych oraz kwestie związane z ich występem w sezonie rozgrywek I ligi mężczyzn 2018/2019.

Przy udziale zawodników pierwszego zespołu, głos zabrali kluczowi sponsorzy klubu, którzy przedstawili kilkunastoletnią historię ich funkcjonowania w klubie, gdzie Nielba Wągrowiec na przestrzeni lat awansowała z II ligi do Superligi rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn. Akcentowano także brak dobrej woli, chęci współpracy, zrozumienia Burmistrza Wągrowca Krzysztofa Poszwy dla wspierania klubu, a przede wszystkim brak szacunku i podważanie przez Burmistrza wiarygodności sponsorów.

– W związku z powyższym,wszyscy sponsorzy klubu Nielba Wągrowiec nie widzą dalszej możliwości współpracy z Burmistrzem Wągrowca Krzysztofem Poszwą i definitywnie wycofują się ze wsparcia finansowego drużyny piłkarzy ręcznych Nielby – poinformowali sponsorzy.

Ponadto Zarząd klubu oświadczył, że bez wsparcia finansowego sponsorów, może nie być możliwe uczestnictwo zespołu wągrowieckich szczypiornistów w rozgrywkach I ligi mężczyzn w sezonie 2018/2019.

Fot. Portal WRC

Dodaj komentarz