Nielba przed meczem z Meble Wójcik Elbląg

Niepokonana w drugiej części sezonu – Nielba Wągrowiec już w sobotę we własnej hali zagra z Meble Wójcik Elbląg. Czy wągrowieckich kibiców piłki ręcznej czeka kolejny emocjonujący mecz, który rozstrzygnie się w ostatnich sekundach?

Wągrowiecka drużyna do meczu z elblążanami przystąpi bez Bartosza Świerada. Szkoleniowiec i rozgrywający MKS-u został zawieszony. Będzie to drugie spotkanie, w którym zespół będzie musiał sobie poradzić bez swojego pierwszego szkoleniowca. Z perspektywy ławki rezerwowych Nielbę prowadzić będzie Artur Gawlik, a pomagać mu będzie Krzysztof Olszak.

Zostałem zawieszony po ostatniej kartce i nie mogę być wpisany do protokołu meczowego. Jednak cały zespół normalnie funkcjonuje i trenuje, a reszta sztabu tj. Artur Gawlik i Krzysztof Olszak będzie prowadzić drużynę. Będziemy zwarci i gotowi – wyjaśnił trener Świerad.

Naszym przeciwnikiem będzie Meble Wójcik Elbląg. Drużyna Grzegorza Czapli nie najlepiej rozpoczęli drugą część sezonu, jednak na parkiecie lidera rozgrywek na pewno pokażą się z jak najlepszej strony.

Zespół z Elbląga to młoda drużyna, która nie najlepiej rozpoczęła drugą rundę. Jest tam jednak ciśnienie na wynik i będzie szukać swoich okazji do zwycięstwa w kolejnych meczach. Podobnie będzie w sobotnim spotkaniu. Każdy chce wygrywać i na pewno nie położy się na parkiecie. Od pierwszej do ostatniej minuty musimy być skoncentrowani i zmobilizowani – zakończył Bartosz Świerad.

Fot. Grzegorz Drosiński

Dodaj komentarz