Nielba rozpoczęła okres przygotowawczy 2018/19

Blisko dwie godziny trwał pierwszy trening szczypiornistów wągrowieckiej Nielby w letnim okresie przygotowawczym do sezonu ligowego 2018/19. 

Do pierwszego powakacyjnego spotkania zawodników ze sztabem trenerskim i zarządem klubu doszło w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Pierwszy głos zabrał były prezes klubu Pan Jerzy Kasprzak, który powitał graczy, którzy w nowym sezonie będą reprezentować barwy klubu i życzył im samych sukcesów i powodzenia. W podobnym tonie wypowiedział się członek zarządu – Pan Andrzej Gąsiorek i prezes zarządu – Pan Daniel Kurpiński.

Na pierwsze zajęcia drużyna udała się do pobliskiego lasu, gdzie sztab trenerski zafundował swoim podopiecznym solidną dawkę ruchu. Żółto-czarni przebiegli kilka okrążeń według wyznaczonej trasy, następnie przyszedł czas na ćwiczenia. Na zakończenie pierwszego dnia MKS powrócił do hali, gdzie grał w piłkę nożną.

Wągrowczanie wznowili przygotowania w niemal niezmienionym składzie. Pojawiło się dwóch nowych graczy, którzy dołączyli do Nielby. Wielkopolanie trenują jeszcze w niekompletnym zestawieniu.

We wtorek czas na trening siłowy. Tego dnia nasi piłkarze ręczni zostaną poddani różnym testom. W zespole panuje bardzo dobra atmosfera, która wpływa na pracę w okresie przygotowawczym, jak również miejmy nadzieję zbliżający się sezon 2018/19.

Fot. MKS Nielba

Dodaj komentarz