Paweł Gąsiorek odchodzi z MKS Nielba Wągrowiec

Czas pożegnań w drużynie wągrowieckich szczypiornistów. Już od pewnego czasu wiadomo, że w przyszłym sezonie w naszym zespole nie zobaczymy Pawła Gąsiorka. 

Wągrowiecki skrzydłowy od sezonu 2019/2020 występować będzie na parkietach PGNiG Superligi Mężczyzn. Szczypiornista podpisał kontrakt z Energa MKS Kalisz.

Paweł za pośrednictwem nielba.pl postanowił pożegnać się z wągrowiecką publicznością, jak i samym klubem, w którym się wychował.

„Przeżyłem tutaj naprawdę kilka wspaniałych lat, które były bardzo owocne. Spotkałem się w tym klubie z dużą empatią nie tylko ze strony zawodników, czy działaczy klubu, ale również przede wszystkim kibiców” – mówi na początek Gąsiorek.

„Pełne trybuny na wszystkich meczach motywowały mnie do walki za barwy Nielby. Chciałbym podziękować wszystkim kibicom za wsparcie i pomoc przez te wszystkie lata. Atmosfera na trybunach była na tyle niespotykana, że z pewnością będzie mi jej brakowało” – dodaje.

„Jestem związany z wągrowiecką halą od najmłodszych lat, do której mam spory sentyment, może to jeszcze nie koniec i w dalszej przyszłości zagoszczę w żółto-czarnych barwach – czas pokaże” – zakończył.

Fot. Portal WRC.

1 komentarz do “Paweł Gąsiorek odchodzi z MKS Nielba Wągrowiec”

Dodaj komentarz