Podziękowania dla zawodników i sponsorów MKS Nielba

Koniec sezonu ligowego to odpowiedni czas na to, aby w krótkich słowach podziękować zawodnikom i sponsorom sekcji piłki ręcznej za współpracę w sezonie 2017/18. 

Spotkaniem z SMS ZPRP Gdańsk piłkarze ręczni wągrowieckiej Nielby zamknęli kampanię ligową w sezonie 2017/18. Był to dla nas wszystkich bardzo ciężki i wyczerpujący sezon, który został ukoronowanym fantastycznym wynikiem, jakim bez wątpienia jest triumf w swojej grupie rozgrywkowej.

Chłopaki! Włożyliście w ten kończący się już sezon ogrom pracy, który został wam wynagrodzony pierwszym miejscem w ligowej tabeli. Dziękujemy Wam za walkę, za pot i serce, jakie oddaliście dla naszego klubu, abyśmy mogli wspólnie świętować sukces. Jesteście wielcy i najlepsi. Każdy musi się liczyć z ekipą żółto-czarnych.

Przed samym startem rozgrywek 2017/18 mało kto zakładał, że po roku wyczerpującej rywalizacji wągrowczanie pokonają wszystkich i będą mogli się cieszyć. Osiągnięcie takiego rezultatu nie byłoby możliwe bez wsparcia sponsorów i partnerów sekcji piłki ręcznej MKS Nielba Wągrowiec.

Dziękujemy naszemu głównemu sponsorowi, jakim jest Miasto Wągrowiec, które od wielu lat jest przy naszym klubie i wspiera go na dobre i na złe. Ukłony dla pozostały sponsorów tych większych, jak i tych mniejszych. Bez waszej pomocy i wsparcia nie było, by nas w tym miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy.

Liczymy na dalsze lata owocnej współpracy. Wszystkie nowe podmioty i firmy, które chciałby wstąpić do grona sponsorów sekcji piłki ręcznej i wspierać naszą drużynę w następnym sezonie rozgrywkowym prosimy o kontakt z Prezesem Zarządu Klubu – Panem Danielem Kurpiński (telefon kontaktowy: 721-251-353 ).

Fot. wagrowiec.eu

Dodaj komentarz