Przygotowania do nowego sezonu ruszyły!

Rozpoczęły się przygotowania szczypiornistów Nielby Wągrowiec do nowego sezonu 2019/20. Cały letni okres żółto-czarni trenować będą na własnych obiektach. 

Po godzinie 18:00 wągrowczanie wraz z trenerem i zarządem klubu spotkali się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na inauguracyjnym spotkaniu zabrakło kilku zawodników – Pawła Smolińskiego, Dariusza Zanto i Artura Gawlika. Pojawili się nowi szczypiorniści – Andrzej Krzymiński, Dawid Brant i Wojciech Babiaczyk. Z drużyną pożegnali się: Paweł Gąsiorek, Damian Wojtas i Marcin Malczewski. Ważą się losy kilku innych graczy. Zatem skład zespołu nie jest zamknięty, co więcej trwają rozmowy z potencjalnymi nowymi zawodnikami.

W imieniu własnym, jak i zarządu klubu piłkarzy ręcznych na pierwszym treningu przywitał prezes – Zbigniew Stanisławski. Głos zabrał także wieloletni działacz naszego klubu – Jerzy Kasprzak. Wszyscy zgodnie podkreślili, że celem zespołu na nowe rozgrywki, jest walka o najwyższe cele w pierwszej lidze, które jesteśmy w stanie zrealizować.

Nielbiści trenowali na świeżym powietrzu w lesie, gdzie mieli do przebycia odpowiedni dystans, następnie trener Bartosz Świerad zarządził kilkanaście minut gimnastyki. Po zajęciach w terenie szczypiorniści wrócili do hali, gdzie zagrali w piłkę nożną. Żółto-czarni trenować będą codziennie. Zajęcia przeplatać będą pojedynkami sparingowymi.

Kolejne wiadomości z obozu naszej drużyny w czwartek, a już teraz na naszym profilu na Facebooku można obejrzeć fotogalerię, jak i wideo z dzisiejszych zajęć.

Fot. MKS Nielba Wągrowiec

Dodaj komentarz