Sytuacja w drużynie przed meczem z beniaminkiem

W sobotę drużynę wągrowieckich szczypiornistów czeka wyjazd do Zielonej Góry, gdzie rozegra spotkanie ligowe z miejscowym AZS UZ. Postanowiliśmy sprawdzić, jak przed tym pojedynkiem przedstawia się sytuacja w szeregach naszych ulubieńców. 

Dla wągrowczan będzie to pierwszy wyjazd w sezonie 2017/18 i od razu do Zielonej Góry, gdzie żółto-czarnym nie gra się najlepiej. W ramach okresu przygotowawczego lepszy okazał się tegoroczny beniaminek, który w Wągrowcu wywalczył remis, a na własnym parkiecie wygrał jedną bramką. Jak zapewnił trener Świerad – te pojedynki nie pozostaną w głowie jego zespołu przed jutrzejszą potyczką.

Podobnie, jak we wcześniejszych dwóch spotkaniach – Nielba zagra bez Łukasza Hoffmanna i Bartosza Witkowskiego. Pod znakiem zapytania stoi występ Damiana Wojtasa. Decyzja o tym, czy rozgrywający będzie mógł zagrać zapadnie w dniu wyjazdu.

Żółto-czarni do Zielonej Góry udają się w dniu meczu. Wyjazd został zaplanowany na godzinę 12:30. Sam pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

Fot. wagrowiec.eu

Dodaj komentarz