Szczypiorniści Nielby po meczu z Sokołem Kościerzyna

Po zwycięstwie nad Sokołem Kościerzyna szczypiorniści wągrowieckiej Nielby powrócili na pierwsze miejsce w ligowej tabeli grupy „A”. 

W pomeczowych komentarzach nasi szczypiorniści podkreślali decydującą rolę kibiców, którzy w minioną sobotę stworzyli fantastyczny doping, który poniósł drużynę do efektownego zwycięstwa nad Sokołem Kościerzyna.

„Przede wszystkim w imieniu zespołu dziękuję kibicom za doping. Spodziewaliśmy się tego, że będą grać bardzo dużo przez rozegrania i na tym się skupiliśmy swoją obronę. Wzmocniliśmy szyki w środku i poskutkowało tym, że wyprowadzaliśmy dużo łatwych kontrataków i praktycznie od początku do końca spokojnie przejęliśmy kontrolę nad tym spotkaniem”, powiedział Dawid Pietrzkiewicz, obrotowy siódemki z Wągrowca.

„My zagraliśmy bardzo dobrze i z tego bardzo się cieszymy. Mamy lidera i będziemy go trzymać, jak najdłużej” – dodał na zakończenie skrzydłowy, Paweł Gąsiorek.

Obecnie Nielba przygotowuje się do meczu w Lesznie, gdzie zmierzy się z Real Astromal. Być może w tym pojedynku żółto-czarni będą mogli liczyć na wsparcie z trybun kibiców z Wągrowca, którzy w środę odbędą spotkanie z prezesem zarządu Nielby w sprawie organizacji wyjazdu do Leszna.

Fot. Portal WRC.

Dodaj komentarz