Ten ostatni wyjazd. Mateusz Pacała w składzie Nielby!

Przed szczypiornistami wągrowieckiej Nielby ostatni mecz wyjazdowy w fazie zasadniczej sezonu 2018/2019. Żółto-czarni w Ciechanowie zagrają z Jurandem – tegorocznym ligowym beniaminkiem. 

W zespole trenera Bartosza Świerada na ten mecz dojdzie do kilku zmian. Między innymi w składzie znajdzie się powracający po wielomiesięcznej kontuzji Mateusz Pacała. Wągrowiecki skrzydłowy stworzy duet na swojej pozycji z Dariuszem Widzińskim.

Po dzisiejszym treningu postanowiliśmy zapytać Mateusza Pacałę, jakie mu towarzyszą emocję przed sobotnią rywalizacją w Ciechanowie – Przede wszystkim jest jeszcze strach przed tym, że kontuzja może się odnowić. Od operacji minęło siedem miesięcy, więc robię wszystko w tym kierunku, żeby wzmacniać odbudowę tkanki mięśniowej mięśnia czworogłowego i dwugłowego, jak i łydki.

Szczypiornista z dużą pewnością zapewnił, że jest przygotowany do sobotniego pojedynku – Jestem gotowy na sto procent, więc jeżeli wyjdę na parkiet to dam z siebie wszystko, żeby pomóc drużynie – powiedział na zakończenie skrzydłowy Nielby.

Stracie z Jurandem rozpocznie się o godzinie 18:00.

Dodaj komentarz