Z Niemiec do Polski. Nowy bramkarz w Nielbie

W klubie pojawił się nowy zawodnik. Pochodzący z Niemiec szczypiornista, jak na razie występować będzie w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Andrzejczaka. 

Fabian Fritzen, bo o nim mowa na co dzień występuje na pozycji bramkarza. Szczypiornista urodzony w 2002 roku przebywa w wągrowieckim klubie około pół roku. Dotychczas trenował i grał w meczach sparingowych z drużyną prowadzoną przez trenera Andrzejczaka. Wągrowieccy działacze wiążą z utalentowanym bramkarzem duże nadzieje, dlatego też w klubie liczy się na to, że uda się zawodnika zarejestrować w Związku Piłki Ręcznej Polsce. To pozwoli na to, aby szczypiornista już od września uczestniczył w rozgrywkach juniorskich już jako pełnoprawny gracz Nielby.

Niezwykle ciepło o swoim podopiecznym wypowiada się sam szkoleniowiec – Przeogromny talent. Nieszablonowa gra na przedpolu, odważne wyjścia z bramki – tak grę bramkarza scharakteryzował trener Andrzejczak.

Fabian  Fritzen pochodzi z miejscowości Riepe. Grał w drużynach młodzieżowych TSV Lemgo. Niestety przewlekła kontuzja na ponad rok wykluczyła go z gry w rozgrywkach.

Fot. MKS Nielba Wągrowiec

Dodaj komentarz