Zapraszamy na mecz z Warmią Energa Olsztyn

W imieniu Zarządu MKS Nielba Wągrowiec i szczypiornistów pragniemy zaprosić wszystkich kibiców, sympatyków naszej drużyny na najbliższy mecz ligowy. 06.04. 2019 roku zagramy z Warmią Energa Olsztyn. 

Z okazji tego spotkania przygotowujemy dla wszystkich naszych kibiców, sympatyków, gości, którzy zasiądą na trybunach, aby wspierać naszych piłkarzy ręcznych kilka niespodzianek. Na sobotnim pojedynku będzie didżej, który będzie zagrzewał publiczność do wspólnego dopingu. Będzie debiut maskotki.

Dla naszych kibiców przygotowaliśmy nagrody, które będą rozlosowywane w przerwie meczu. Nagrody ufundowała firma ochroniarska Hunters Wągrowiec. Burmistrz Miasta – Jarosław Berendt będzie rozdawał kibicowskie klaskacze. Dla najlepszego zawodnika weekendowego meczu zostanie ufundowany puchar.

Jak doskonale pamiętacie – tworzony jest hymn MKS Nielba Wągrowiec. W związku z tym nagrane fragmenty sobotniego starcia zostaną wykorzystane w produkcji Hymnu.

W czwartek tj. 04.04.2019 roku w biurze klubu rozpocznie się przedsprzedaż wejściówek na mecz z Warmią. Bilety będzie można nabyć w godzinach urzędowania biura.

Fot. wagrowiec.eu

Dodaj komentarz