Zapraszamy na mecze szczypiornistów Nielby

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Wągrowca w różnym stopniu niepełnosprawności  MKS Nielba z inicjatywy Komisji Edukacji Kultury Sportu i Polityki Społecznej zaprasza wszystkie osoby niepełnosprawne (i ich opiekunów) zainteresowane ligowymi rozgrywkami piłki ręcznej do bezpłatnego udziału w trzech najbliższych meczach Nielby.

Warunkiem bezpłatnego uczestnictwa w meczach jest posiadanie specjalnej Karty, którą otrzymać można w Biurze Klubu w dniach od 21 do 23.03.2019 roku   i przed wszystkimi meczami w godzinach w czwartki od 17:00 do 19:00, w piątki od 09:00 do 11:00 i soboty od 17:00 do 18:00 na podstawie orzeczenia o niepełnosprawności.

Akcja będzie kontynuowana w każdym kolejnym tygodniu poprzedzającym dany domowy mecz MKS. Karty otrzymują osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie. Karty do odbioru w biurze w godzinach urzędowania.

Inicjatywa radnych RM z Komisji Edukacji Kultury Sportu i Polityki Społecznej  i Zarządu MKS Nielba jest pierwszą z szeregu planowanych działań na rzecz stwarzania mieszkańcom w różnym stopniu niepełnosprawnym możliwości uczestniczenia w zajęciach i wydarzeniach sportowych w mieście.

Terminy najbliższych trzech spotkań domowych piłkarzy ręcznych wygląda następująco:

23.03.2019 roku: MKS Nielba Wągrowiec – SMS ZPRP Gdańsk
06.04. 2019 roku: MKS Nielba Wągrowiec – Warmia Energa Olsztyn
27.04. 2019 roku: MKS Nielba Wągrowiec – Sambor Tczew

W imieniu Zarządu Klubu wszystkich chętnych zapraszamy. Wspólnie kibicujmy naszym zawodnikom do zwycięstwa w rozgrywkach I ligi piłkarzy ręcznych w sezonie 2018/19.

 

Dodaj komentarz