Żółto-czarni przed meczem ze Stalą Gorzów

W sobotę w wągrowieckiej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji dojdzie niewątpliwie do meczu kolejki w I lidze piłkarzy ręcznych w grupie „A”. Miejscowa Nielba zagra ze Stalą Gorzów Wielkopolski. Do Wągrowca przyjadą dwaj byli zawodnicy MKS-u – Dawid Pietrzkiewicz i Cezary Marciniak. 

Żółto-czarni do starcia z gorzowianami przystąpią w bardzo dobrych nastrojach, a to dzięki wcześniejszym zwycięstwom nad Gwardią Koszalin i przed tygodniem w Sierpcu z Mazurem.

Na parkiecie spotkają się dwaj odwieczni rywale, którzy z każdym kolejnym sezonem walczą o najwyższe cele, czy zatem oba zespoły są w stanie się czymś zaskoczyć?

„Graliśmy ze sobą wiele razy, znamy mocne i słabe strony Stali. Podobnie, jak zespół z Gorzowa wie czego, może spodziewać się z naszej strony. Możemy zatem spodziewać się ciekawego i zaciętego meczu, bo zarówno Stal, jak i my celują w jak najwyższe miejsce w tym sezonie” – przyznał w rozmowie Bartosz Świerad.

Po meczu z Mazurem Sierpc dochodziły nas informacje o kontuzji Mateusza Matlacha, jak zatem dzień przed spotkaniem ze Stalą wygląda stan zdrowotny naszych szczypiornistów?

„W zespole nie ma poważniejszych kontuzji poza drobnymi urazami- Patryk Marcinkowski narzeka na ból łokcia i Mateusz Matlach jest w treningu po kilku dniach przerwy spowodowanej urazem”, wyliczył trener Świerad.

Fot. wagrowiec.eu

Dodaj komentarz