DOŁĄCZ DO GRONA SPONSORÓW MKS NIELBA WĄGROWIEC!

Wesprzyj piłkę ręczną, dołóż swoją cegiełkę do rozwoju naszego klubu i zareklamuj siebie lub swoją firmę!

MKS Nielba Wągrowiec występuje w tym sezonie na poziomie Ligi Centralnej - to zaplecze PGNiG Superligi, drugi poziom rozgrywkowy w Polsce. Wszystkie ligowe mecze są transmitowane przez platformę streamingową InSports.tv, docierając do tysięcy kibiców w całym kraju!

Wykorzystaj powierzchnie reklamowe w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji! Zawieś swój baner za bramką lub nad trybunami! Zareklamuj się w naszych social mediach - MKS Nielba Wągrowiec posiada jedno z najszybciej rozwijających się kont o tematyce piłki ręcznej na TikToku w Polsce! Dodatkowo posiadamy prężnie działające konta w serwisach Facebook, Instagram i Twitter - to tam trafi Twój logotyp!

Co jeszcze mamy w ofercie? Sponsoring dnia meczowego, sponsoring nagrody zawodnika meczu oraz oczywiście możliwość zostania sponsorem głównym, co łączy się trafieniem na koszulki zawodników grających na parkietach Ligi Centralnej w całej Polsce!

Dołącz do naszej drużyny i wspólnie walczmy o sukces. Masz swój pomysł na reklamę? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty sponsorskiej? Zadzwoń!

604-721-136 (Dyrektor ds. sportowych: Daniel Kurpiński).
668-230-880 (Specjalista ds. marketingu: Kacper Bagrowski)

ZAPOZNAJ SIĘ Z PEŁNĄ OFERTĄ SPONSORSKĄ!