Igor Drzazgowski trenuje z pierwszym zespołem Nielby

MKS Nielba Wągrowiec – to klub, który słynie ze znakomitej pracy z młodymi adeptami piłki ręcznej, którzy w niedalekiej przyszłości trafiają do pierwszego zespołu, który na co dzień rywalizuje na parkietach pierwszej ligi. 

W sezonie rozgrywkowym 2017/18 do szerokiego składu pierwszej drużyny dołączyli Jakub Kukliński, Patryk Poznański, Patryk Marcinkowski. To nie ostatnie nazwisko młodego szczypiornisty MKS-u, który jeszcze w trwającej kampanii ligowej otrzymał szansę treningu z drużyną prowadzoną przez trenera Bartosza Świerada.

W zajęciach treningowych uczestniczy Igor Drzazgowski. Młody środkowy rozgrywający na co dzień trenuje pod okiem trenera Dariusza Sobańskiego.

Ambitny. Przyglądamy mu się pod względem przydatności do drużyny. Zawodnik potrzebuje wzmocnienia fizycznego, poprzez pracę na siłowni. Mimo tego, że zawodnik ma jeszcze rok gry w juniorach, będzie brał udział również w treningach seniorskiego zespołu. Przed nim ciekawa perspektywa”, przyznał w rozmowie Prezes Zarządu MKS Nielba, Daniel Kurpiński.

Fot. asprzawadzkie.pl

Dodaj komentarz