MKS Nielba Wągrowiec pozyskała sponsora strategicznego!

W poniedziałek tj. 21.09.2020 roku w siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa MKS Nielba Wągrowiec. Zarząd sekcji piłki ręcznej miał przyjemność ogłosić pozyskanie nowego sponsora strategicznego! Została nim firma Mesko-Rol.

Firma Mesko-Rol – to firma państwowa. Powstała w 2000 roku, kontynuując rozpoczętą w połowie ubiegłego stulecia przez Zakłady Metalowe MESKO S.A. produkcję i sprzedaż maszyn rolniczych do przygotowania i zbioru upraw zielonkowych.

W dzisiejszej konferencji prasowej uczestniczyli: Prezes klubu – Zbigniew Stanisławski, dyrektor sportowy sekcji piłki ręcznej Daniel Kurpiński i Pani poseł Marta Kubiak, która uczestniczyła w pozyskaniu sponsora strategicznego dla wągrowieckiego klubu. Obecni byli również zawodnicy pierwszego zespołu – Paweł Gąsiorek i Grzegorz Kacała.

Trwające od kilku miesięcy rozmowy między stronami udało się szczęśliwie sfinalizować. Umowa została zawarta na okres dwunastu miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Logotyp nowego partnera klubu znajdzie się w centralnym miejscu koszulek meczowych piłkarzy ręcznych.

Materiały sponsorskie znajdą się na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji, w mediach społecznościowych sekcji i stronie internetowej. Wizerunek i promocja sponsora będzie wykorzystywana w różnych akcjach promocyjnych sekcji piłki ręcznej MKS Nielba Wągrowiec.

Fot. wagrowiec.naszemiasto.pl

Dodaj komentarz