Nielba przed meczem z Warmią Olsztyn

Przed zespołem trenera Bartosza Świerada niezwykle istotne spotkanie ligowe. W sobotę wągrowczanie we własnej hali zagrają z Warmią Energa Olsztyn. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie w Olsztynie wygrali piłkarze ręczni z Wielkopolski.

Postanowiliśmy sprawdzić, co słychać w obozie gospodarzy sobotniego starcia. Niestety wiemy już, że Nielba do tego pojedynku przystąpi osłabiona. Na parkiecie nie pojawi się Patryk Marcinkowski, a Dawid Tepper czeka na ostateczną diagnozę lekarską. Na nasze pytania odpowiadał Bartosz Świerad.

Uważasz je za kluczowe starcie tego sezonu?

Wkraczamy w decydującą fazę sezonu i patrząc na układ tabeli każdy z czterech pozostałych spotkań, jest ważny. Na pewno mecz z Warmią będzie kluczowy”

Wiemy, że kontuzjowani są: Patryk Marcinkowski i Dawid Tepper, jak wygląda ich sytuacja , co z pozostałymi zawodnikami?

Jeśli chodzi o kontuzjowanych zawodników, to Patryk nie zagra do końca sezonu, a Dawid czeka jeszcze na ostateczną diagnozę, jak długa przerwa go czeka”

Pierwsze spotkanie w Olsztynie wygraliśmy, więc przed rewanżem, to my będziemy mieli małą przewagę?

Nasz pierwszy mecz z Olsztynem wygraliśmy i był on bardzo dobry w naszym wykonaniu, dał nam pozytywnego kopa i podniósł nasze morale. Teraz jednak to już historia i musimy się skupić na sobocie. Przed nami trudne i ciekawe spotkanie”

Dodaj komentarz