Zmiany kadrowe w MKS Nielba Wągrowiec przed sezonem 21/22

W zbliżającym się sezonie 2021/22 wągrowiecka Nielba zadebiutuje w rozgrywkach Ligi Centralnej, aby się, jak najlepiej przygotować do rywalizacji w drużynie doszło zmian kadrowych.

Bardzo nas cieszy to, że na ten moment jest więcej wiadomości pozytywnych niż tych negatywnych. Z drużyną prowadzoną przez Bartosza Świerada pożegnał się jeden zawodnik. Do Ostrowa Wielkopolskiego odszedł Artur Klopsteg, który spędził w Nielbie jeden sezon. Klub zakontraktował dwóch nowych szczypiornistów, są to: Daniel Kelm, który minione rozgrywki spędził w Poznaniu. W Wągrowcu podpisał umowę na trzy lata. Kelm występuje na lewym skrzydle. W ostatnich dniach z Azotów Puławy został sprowadzony prawoskrzydłowy Karol Przychodzeń. To nie koniec nowych transferów.

W Nielbie na rozgrywki 2021/22 pozostają: Artur Gawlik, Bartosz Świerad, Paweł Gregor, Patryk Skrzypczak, Andrzej Duszyński, Łukasz Hoffmann, Dariusz Widziński, Paweł Gąsiorek, Dawid Tepper.

W kolejnych dniach należy się spodziewać kolejnych informacji kadrowych. O wszystkim na bieżąco informujemy na naszym Facebooku. Serdecznie zapraszamy na śledzenia.

Dodaj komentarz